Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymiankowy mineralny II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-31, 22:27   #1324
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Wymiankowy mineralny II

Meow:
5% z muchkina 1 - abyssinian purrrfect puss - ciężko mi określić ile zostało, ale na pewno ciut więcej niż w próbkach z meow - plaska lyzeczka - oddam z pudeleczkiem.
15% - ze 3 płaskie łyżeczki z munchkina - 1 siamese formuła ff z pudeleczkiem
2/3 z munchkina purrrfekt puss - 3 - manx z pudeleczkiem
Sample meow:
purrrfect p - o - siamese - na 1 - 2 uzycia
pp - 1 - mau -zostalo 1/2
pp - 1 persian - nowy albo z malutkim testem
ff - 2 - siamese - nowy albo z malutkim testem

Odsypka Blusha tabor kolor lust wielkości połowy lub całego słoiczka edm, mogę też oddać cały za coś z edm.

próbki różnych róży i brązerów - jak znajdę czas to powstawiam nazwy - a zainteresowani mogą pytać

EDM:
Sample w słoiczkach:
1.Nowe:
Linen semi matte, kaolin powder sunlight – finishing powder, fairly light orginal glo, neutral semi matte, golden fair – matte, linen matte

2.Otwarte – ale pozostało ponad 80%, niektóre tylko raz użyte
Fawn orginal glo, wild flower – eye shadow, bubble tea- eye shadow, golden fair – matte, fair - intensive
mini sunkissed fair - intensive

3.Otwarte – pozostało
Neutral semi matt – 30 – 40%, new mom – blush – ok. 50%, natural ok. 10 %, sprung blush – 50%, olive fair – orginal glo – 40%, soft butter peach – 45%, email me – 50%, sweet almond – semi matte – 50%, golden fair – semi matte – 10%, 5% fairly light neutral
Mogę zrobić odsypki wielkości – pół sampla – cieni rare silk I greeting card, butterfly kissess, hoppity hop hop, leaps and bounds,

mam też samodzielny miks odcieni sandy fair - semi matte - i linen org i czymś jeszcze - jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę zrobić swatch porównawczy z meow, albo adorned. jasny kolorek - cieple tony - cos na poziomie manx 2 z meow. - oddam za drobiazg

Sweetscents -
bardzo duża próbka odcienia 12th street

Buff'd
próbka podkładu sungrass

AwGM
Charity 2,8 - próbka większa - około 3/4 łyżeczki

Szukam podkładu z AwGM w odcieniach na poziomie 2,5 i 3 najlepiej: Grace 2,5, Love 3,0, Faith 3,0
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując