Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krem przeciwzmarszczkowy 30+ do cery trądzikowej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-11, 21:58   #1
Euxenite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1

Krem przeciwzmarszczkowy 30+ do cery trądzikowej


Jak w tytule. Od kiedy pamiętam mam cerę tłustą. Przez wiele lat stosowałam antykoncepcję hormonalną, która sprawiała, że cera była matowa, bez wyprysków. Niestety to było tylko złudzenie, ponieważ po jej odstawieniu wypryski wróciły ze zdwojoną siłą.
Mam swój sprawdzony zestaw pielęgnacyjny w którego skład wchodzi podkład do twarzy Ivostinu, nieśmiertelny Krem Effeclar Duo + żel do mycia twarzy, Pasta Ziaji Liście Manuka, tonik itp. jednak Effeclar Duo nie jest kremem przeciwzmarszczkowym, a wydaje mi się, że w moim wieku (30 lat) powinnam bardziej zadbać o skórę, żeby za kilka lat nie obudzić się z ręką w nocniku

Boję się jednak zastosować jakiegokolwiek kremu przeciwzmarszczkowego do cery tłustej, nawet, gdyż trądzik hormonalny potrafi zamienić życie w piekło, a nie chce stracić efektu, który udało mi się wypracować po długim czasie (można powiedzieć, że jestem teraz zadowolona ze stanu swojej cery, a było naprawdę różnie).

Możne znacie jakieś kremy przeciwzmarszczkowe do cery trądzikowej? Zapewne nie są one zbyt popularne, gdyż trądzik kojarzy się z pryszczatą 16-latką Niestety i starsze osoby mogą mieć z nim problem
Euxenite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując