Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-31, 13:23   #1
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Exclamation

publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...


Musze sie z wami czyms podzielic, bo normalnie jestem super surprised!
Otoz moj TZ postanowil mi pokazac pewne miejsce (mieszkamy w Wiedniu), ktore nazywa sie Lobau/ Loblau - nie pamietam dokladnie.
W kazdym razie jest to teren przy Dunaju, troszke na obrzezach miasta.
Taki dluuuugi pas sciezki przyrzecznej - chodnika, potem pas zieleni, potem dluuugi parking wzdluz rzeki i znowu pas zieleni.

Otoz miejsce to jest znane z podgladania. Przyjezdzaja tam pary autami i kochaja sie na tych parkingach w autach, a cala frajda polega na tym, ze przychodza tam ludzie i ich ogladaja. Oczywiscie jest to po ciemnku, a ludzie to nie tlum, tylko pojedynczy faceci, ktorzy kochaja podgladac.

Wszyscy sobie z tego zdaja sprawe i po to wlasnie tam przyjezdzaja, zeby byc podgladanym podczas seksu.

Malo tego, jest to podgladanie bezposrednie, po podchodzi taki facet do auta, zaglada przez szybe, oglada sobie seks, wyciaga swojego ptaka i sie onanizuje!

Moga sobie wybierac w samochodach jak w galerii.

To jest popularne miejsce i nawet moj chlopak powiedzial, ze w internecie sa oglaszenia w stylu 'tego i tego dnia o tej godzinie bedziemy na Lobau, kto chce, nieh dolaczy...'

Nie wiedzialam o tym, dowiedzialam sie po fakcie, jak juz sie kochalismy w tym aucie, i podszedl jakis koles i zagladal przez szybe. Malo ataku serca nie dostalam!
Wtedy TZ mi wyjasnil o co chozi i spytal, czy mi to nie przeszkadza, na co ja mu mowie, ze teraz mi przeszkadza, ale moze nastepnym razem jak to przetrawie i moze napije jakiegos drinka, to mi sie nawet spodoba

dla mnie to jest dziwny i interesujacy ewenement, ciekawa opcja dla ludzi , ktorzy to lubia


Aha, i jeszcze opowiedzial mi jak raz trafil przypadkiem (bo mu sie zachcialo siusiu na stacji metra) na spotkanie masturbatorow w WC.

Potem sie dowiedzial ze sa wyznaczone miejsca (nieoficjalnie wyznczone), pewne meskie toalety na pewnych stacjach metra, gdzie zbiera sie kilu kilkunastu facetow i sie razem wszyscy onanizuja....

przy czym nie zamykaja drzwi ani nic...

ten Zachod mnie czasem przeraza
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując