Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - essence
Wątek: essence
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-25, 18:09   #663
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;7354066]Właśnie ten bladobeżowy, ten ze zdjęcia. Myślałam, że będzie dawał trochę wyraźniejszy efekt no ale trudno Pokazywałam chłopakowi i mówi, że lekko widać różnicę, więc napewno nie jest jak bezbarwny, skoro nawet facet widzi róźnicę (dodam, że mam blade usta). Chciałam kupić Bourjois Les Nudes ten beżowy, ale tam pamiętam były drobiny (wydawały mi się dużo widoczniejsze niż w tym różowym, ktory nabyłam) i dlatego zrezygnowałam.
To własnie o tym Clinique myślę Mam straszne sińce pod oczami i HR Magic sobie z nimi aż tak nie radzi, słyszałam, że ten Clinique lepiej kryje. Nie chcę jednak wyrzucac prawie stówy w błoto, dlatego chcę upolowac próbkę.
O tak, może to taka polityka, że takie z futrem więcej kupią i będą ją "obskakiwać" Tylko mi sie wydaję, że jej sie poprostu NIE CHCIAŁO robic tej próbki, lepiej było powiedzieć, że nie da rady i juz problem z głowy, mogła sobie postać i poobserwować ludzi

Dobra nie off topuję już

Ja na szczęście Naturę mam spory kawałek od siebie (musiałabym jechac autobusem jakieś 10 min), więc nie bywam tak często (kiedy kupowałam Asię, to była moja druga wizyta tam, odkąd Natura powstala- a istnieje już jakoś rok)
[/quote]
to masz ten najjasniejszy?? mi sie podoba wlasnie les nudes 34 ale ani polysku nie daje ani nic heh ja mam kolo szkoly Nature wiec co jakis czas bylam ale na szczescie koniec roku wiec bedzie spokoj ogladalam dzisiaj szafe essence ale nic mi tak w oczy nie wpadlo oprocz tego brazera w pedzelku ale strasznie sie blyszczal wiec nie wiem czy bedzie dobrya na razie poczekam i dobrze przemysle ten zakup bo przeciez po co dawac nawet te 12zl jak ma lezec>?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora