Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-27, 22:08   #580
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest coś nowego na tru, że tak kupujecie ? Pytam bo ja nie zaglądam na tru, żeby mnie nic nie kusiło, bo trzymam kaskę na inne błyskotki
eee tam, mnie jakoś nic nie kusi.
Wczoraj to może i bym się zdecydowała jeszcze na kilka rzeczy a tak dzisiaj ceny podnieśli

Może to i lepiej

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to niebieski sobie podaruje mam nadzieje tylko ze te duze maja normalni sciety aplikatorek bo nie nadaje sie do nakladania blyszczydel palcami
dobra wybacze przyjechalam do domu i czekaly na mnie 3 paczuszki z tru


to ten chyba tez mam JT z purchawy ale le rose cheri chociaz z JT uwielbiam te z serii plump kokosowy i puckered pink a z kolei 33 nie wiem czy sie nie pozbede
hym dobrze ze przyszedl tusz ysl dla mojej siostry to sobie go pouzywam zanim przyjedzie chyba klikne tego rozowego blyszczola z biotherm a z niektorych zrezygnuje )na rzecz rozy

w moich paczuszkach truskawkowych byl krem clinique i tusz ysl faux cils (obie rzeczy dla siostry) i moje pryzmy krejzole opakowaie piekne szkoda tylko ze takie male i straszna szkoda ze ta zlota warstwa schodzi bo jest piekna!! cudo! no ale juz ja zmizialam ogolnie kolorki dosc widoczne, ale musze sprawdzic jutro czy bedzie je widac na podkladzie no i lekko nie podoba mi sie zapach poki co jestem zadowolona
kiedy do domu wracasz To wrzucisz fotki mi tych krejzoli chyba zaczynam żałować że ich nie kliknęłam

jaki błyszczyk jaki
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora