Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. II
Wątek: Essence cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-27, 20:04   #535
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

I ja nic nowego nie napisze...Byłam w Naturze , GR nie ma , za to szafa dość pełna. Sporo nowości , dużo "stałych" kosmetyków-w tym sporo takich na które nie mogłam nigdy trafić (np.cień soft matt 03 silky smoth , bardzo fajny , wspaniały delikatny-wręcz satynowy-mat , ale w końcu "soft")-do tego dużo przecenionych kosmetyków z tych "wycofanych z produkcji na rzecz nowych". No i sporo ze starych limitowanek.
W sumie nie tak źle...Kupiłam sobie w/w cień , odżywke ultra strong+nail repair (którą uwielbiam , a która już mi się kończy) , do tego błyszczyk XXl shine 02 it-piece (bardzo fajny efekt , oto mi właśnie chodziło-jedynie aplikator mógłby być inny). Plus do tego wszystkiego , jako suplement diety , błyszczyk z IL 01 chill out zone. Którego nie miałam okazji wcześniej kupić , a który bardzo mi się spodobał.
A na pocieszenie , że nie ma GR , nowy tusz sensique (jak już to ktoś zauważył , strona z brokatem jest nieudana jeśli chodzi o rzęsy , ale świetna na włosy) i już wymieniany spray do ciała..."pearl" , baaardzo fajny. A do tego złota kredka gratis...
Wszystko w/w plus inne zakupione rzeczy , równa się...Bardzo zadowolonemu dziecku.

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-11-27 o 20:20
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora