Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-27, 12:59   #78
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Właśnie dorwałam testery ivory i sand w superpharmie (nie dostali próbeczek ) i zrobiłam myk z wyniesieniem fluidu ze sklepu :P znaczy się z testerów po wyciśnięciu wyleciała spora kropla i w końcu nie rozsmarowałam jej na ręce, tylko wyszłam ze sklepu i rozsmarowałam ivory na jednym policzku, na drugim sand szczęście, że ten superpharm nie jest w centrum miasta i że dziś niedziela, to mnie nikt nie widział, jak to robię no ale teraz widzę, że między tymi odcieniami różnica na ręce wydaje się ogromna, ale na twarzy...? ivory jest delikatnie jaśniejszy i ma różowy odcień (przynajmniej na mnie) a sand jest cieplejszy. W sumie obydwa wyglądają na mnie dobrze i teraz mam dylemat, chyba pobuszuję po aptekach jeszcze i pogwałcę ich o próbki.
poza tym byłam zszokowana, że taka kropla, która wypłynęła mi na rękę starczyła mi na pół twarzy i krycie też bardzo dobre! ogólne wrażenia pozytywne
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując