Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-17, 08:52   #4810
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Zeby nie spamowac, wrzucam moje wczorajsze, oczywiscie top musial rozmazac czarny lakier i efekt juz nie ten sam
śliczne
Cytat:
Napisane przez alexalexalex Pokaż wiadomość
No dobra, moja skromna kolekcja Przez jakiś czas, mam czym malować paznokcie
Mam 2 takie same lakiery jak Ty
Ale moja kolekcja liczy sobie 65 samych lakierów
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o widzicie... to pewie tą sobie kupie jako nastepna, bo swego czasu szukałam Lumene ale niestety nigdzie nie znalazłam. Allegro tylko. I to Art deco było drugie w kolejce.

tak tak! zróbmy sobie maraton kolekcji lakierowych... Chętnie poooglądam co tam macie fajnego
Ta Artdeco świetnie też podbija kolory
Tu o niej pisałam - http://raisin1989.blogspot.com/2011/...dzienniak.html

Też wczoraj obfociłam moje lakiery.
Jak obrobię zdjęcia, to wrzucę na bloga i Wam też pokażę
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
spiłowałam pazurki, mają ok 1,5mm wolnego brzegu. I co dziwne czuję się z nim i świetnie śmutno mi sie piłowało ela efekt mi odpowiada musiałam to zrobić bo czeka mnie praca na ogródku wiem ze by tego nie wytrzymały odrosną
Ja też muszę moje skrócić, ale na zerooo już nie pamiętam co to znaczy mieć króciaki

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się na to, a jak pomysł wygra to nie biorę udziału
Eee, przestań
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A ja nie mam koleżanek


Kupiłam dzisiaj kolejne 3 lakiery Eveline Happy Colours. Jutro Wam pokażę...ehhh idę gnić dziewuszki kochane
Też nie mam koleżanek, jakoś wszystkie powyjeżdżały
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a nooo to obowiązkowo.
ja na prawde nie jestem dobra w te klocki...A na dodatek mam tylko telefon do dyspozycji i on nie łapie za dobrze takich małych rzeczy jak - oko No ale ok moze powiecie mi co robię źle (chociaż pewnie na zdjęciach niewiele widać - to nie ta klasa jakości zdjęć ) Od góry to najnowszy czym bardziej w dół - starsze. (oczywiście brwi pominęłam, bo ich nie lubię - chyba tak samo bardzo jak odstających uszu).
o mamusiu, jakie piękności
i w takich ślicznych makijażach biegasz po ulicy? Dobrze, że nie mam szans CIę spotkać na żywo, bo bym w kompleksy wpadła
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora