Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 11:49   #4824
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
hey hi hello,
cos Was tam podglądalam na lekcjach w szkole siedząc na wi fi ale wiadomo ze to nie to samo.
kupilam sobie bialy lakier do stempelkow z essence i zwierzęcą plytkę, ale jakos nie jestem zadowolona...
tutaj nudziak eveline, ale bardziej chce sie pochwalic pierscionkiem
skorki nieczyszczone jeszcze bo malowalam rano
Pierścionek śliczny, taki pin-upowy trochę Tudzież babciny, jak kto woli I to komplement, tak na wszelki wypadek uprzedzę
Kupiłabym sobie coś takiego, gdyby nie fakt, że mam trzy pierścionki, z którymi się nie rozstaję (bo każdy ważny ) i są tak rozmieszczone, że nic już nie dołożę do nich raczej.
Pazurki też ładne

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
lakierowych... Chętnie poooglądam co tam macie fajnego
Ja też chętnie popatrzę, może nawet swoją skromną kolekcją się pochwalę Ale taka Orly może mieć problem ze swoją kolekcją, jak już ktoś wspomniał

Cytat:
Napisane przez alexalexalex Pokaż wiadomość
Uwielbiam ptasie mleczko, szczególnie to Alpejskie, z Milki Póki co, mam to
Om nom nom nom nom

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
przedstawiam moje krucinki
Luuuubię

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Takie tam, z zaskoczenia. Dymane paznokcie mi nadal nie chcą wyjść .

O mamo, chmurki!


A ja właśnie farbuję włosy, później czeka mnie jeszcze zrobienie sałatki owocowej i... malowanie pazurków, a jakże
Obiecane zdjęcia torta wrzucę albo jak kupię baterie do aparatu, albo jak namierzę kabel od telefonu, bo zaginął mi w akcji, biedaczek
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora