Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-02, 12:29   #107
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

ceccylia_paladin zrobiłam tyle zdjęć, że nie wiem które dać

mam nadzieję, że pozostaję w temacie, bo to zastępniki dla lakieru Essence

wszystkie nałożone jedną solidną warstwą na czarny Joko FYC (on jest lekko matowy, dlatego drobinki lepiej się nanosiły, na zwykłym lakierze będzie ich trochę mniej)
kolorystycznie są identyczne, czyli miedziane flejksy przechodzące w żółć, złoto, zieleń

SH, Salon Complete, Hidden Treasure (14,7ml) - najbardziej drobne płatki, najwięcej, najbardziej matowy efekt po wyschnięciu (po lewej)
Essence, Nail Art Special Essect Topper, 08 Night in Vegas (8ml) - podobny do SH, ale ma mniej płatków w buteleczce, piękny efekt daje (w środku)
Pierre Rene, Top Flex French Manicure, Glass Effect Transparent French No 11 (11ml), prawdopowodnie MySecret będą takie same - tutaj baza jest trochę rzadsza i flejksów jest po prostu mniej, mniej się ich nanosi, można stopniować efekt dając więcej wartstw, najbardziej błyszczący po wyschnięciu (po prawej)











jakbym miała wybierać, to SH (mój kupiłam za grosze jako uszkodzony, ma obdrapaną nakrętkę), ma najwygodniejszy pędzelek, nakłada najwięcej flejksów, daje efekt łuski, ma największą pojemność
ale spokojnie podobny efekt można uzyskać też PR, czy MS, tym bardziej, ze teraz są w promocji w naturze i kosztują grosze

tu SH na kolorze:


__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-05-02 o 12:32
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując