Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 15:19   #114
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ceccylia_paladin zrobiłam tyle zdjęć, że nie wiem które dać

mam nadzieję, że pozostaję w temacie, bo to zastępniki dla lakieru Essence

wszystkie nałożone jedną solidną warstwą na czarny Joko FYC (on jest lekko matowy, dlatego drobinki lepiej się nanosiły, na zwykłym lakierze będzie ich trochę mniej)
kolorystycznie są identyczne, czyli miedziane flejksy przechodzące w żółć, złoto, zieleń

SH, Salon Complete, Hidden Treasure (14,7ml) - najbardziej drobne płatki, najwięcej, najbardziej matowy efekt po wyschnięciu (po lewej)
Essence, Nail Art Special Essect Topper, 08 Night in Vegas (8ml) - podobny do SH, ale ma mniej płatków w buteleczce, piękny efekt daje (w środku)
Pierre Rene, Top Flex French Manicure, Glass Effect Transparent French No 11 (11ml), prawdopowodnie MySecret będą takie same - tutaj baza jest trochę rzadsza i flejksów jest po prostu mniej, mniej się ich nanosi, można stopniować efekt dając więcej wartstw, najbardziej błyszczący po wyschnięciu (po prawej)

jakbym miała wybierać, to SH (mój kupiłam za grosze jako uszkodzony, ma obdrapaną nakrętkę), ma najwygodniejszy pędzelek, nakłada najwięcej flejksów, daje efekt łuski, ma największą pojemność
ale spokojnie podobny efekt można uzyskać też PR, czy MS, tym bardziej, ze teraz są w promocji w naturze i kosztują grosze
Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Jej, piękne są, dzięki lecę do Natury

edit
Kupiłam z My Secret, bo z PR nie było. Nałożyłam na czarne paznokcie i efekt bardzo mi się podoba. Będę musiała potestować na innych kolorach
mam ten z My Secret i wg mnie ma trochę efekt matujący...tzn nałożony na lakier jest mniej błyszczący niż sam lakier. Ale wystarczy top i jest nieźle

============

Ps miałam unikać tej promocji ale kupiłam ll-kę Merry Berry i zestaw do stempelków
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując