Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-02, 13:15   #787
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też takk mam i to bardzo często, potem przeglądam strony i twierdze,ze juz wszystko mam i to w kilku sztukach
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jak jest posucha z promocjami i nie zamawiam nic przez tydzień, to mną telepie i biorę wtedy jakąś maseczkę w celu otrzymania próbek (nawet takich, których mam kilkanaście). Ten moment klikania i czas oczekiwania są magiczne

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------



Ja mam kilkanaście nierozpakowanych rzeczy do pielęgnacji i makijażu, ale nie chcę ich sprzedawać takie ze mnie chomiczysko
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też tak mam

U mnie plusem zamawiania z S jest jeszcze to, że bardzo, bardzo fajny kurier je przywozi
Hahahaha i to jest jakieś usprawiedliwienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość


Ej serio, to już choroba Też przeglądam strony i myślę 'To mi nie potrzebne..' Jakiś ostatni głos rozsądku się odzywa, a potem i tak się osłabia i chęć posiadania wygrywa..
A później przeglądam kosmetyki i myślę sobie, że 'O, to kupiłam niepotrzebnie, nie przydaje się, nie używam, nie podoba mi się kolor przecież (a jak chce coś kupić to sobie wmówię wszystko)' Ehhh
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora