Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-12, 14:31   #2899
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
A to nie, moje sie przetłuszczają po tym tygodniu tylko u nasady, na całe to bym musiała z 2tygodnie czekac
To masz bardziej suche włosy Moje są bardziej normalne, nie suche. Tylko skóra głowy jest bardzo sucha (nawet jak włosy są przetłuszczone, to skóra pozostaje taka jakby przesuszona ), ale to objaw choroby, nie naturalna cecha.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Btw: Wybieram się do fryzjera w przyszłym tyg na podcięcie, bo już nad nimi przestaję panować, muszę je przerzedzić na długości, mam bardzo dużo włosów, niestety to też nie jest fajne, tak samo, gdy ktoś ma ich za mało.

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------



no i ja mam podobnie, tyle że po 2-3 dniach, jakbym czekała tydzień, to u góry bym miała fryty, na dole wiór.
Wiem coś o tym

Dlatego właśnie wyczesujemy włosy, rozprowadza się tłuszcz po całych włosach i nie są ani nadmiernie tłuste u nasady, ani suche na końcach
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora