Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-03, 08:10   #1
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Question

Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie


No właśnie - jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie ( Ci ktorzy uberali sie jak na wybieg i widac po nich bylo dobra syt. materialna najczesciej byli poprostu okradani , nawet jesli ubrania byly z second handu lub po siostrze czy bracie , ale byly ladne i wygladaly na drogie, a wiecie jak jest zle z dzisiejsza mlodzieza ) bez jakiś żarówkowatych kolorów , stonowane kolorki + jeansy rurki lub zwykłe ... Taki minimalizm Czy mozecie mi pomoc ? w jakich kryteriach oddzielac ubrania " do szkoly " i " po szkole "... Chciałabym ubierać się jak człowiek , nie wyróżniać specjalnie , nie być nazywana barbie albo jakąś strojnisią Chcę żeby oceniano mnie na podstawie charakteru a przy ubraniu minimalistycznym mam to zagwarantowane Jakie są zasady takiego uberania ?
Czytałam wątek wizażanki , która chce zmienić styl żeby w gimnazjum nie nazywano jej damulką czy jakoś tak . Ja stylu nie zmieniam , poprostu wydaje mi sie ze stonowane kolory i proste kroje , sa zawsze na miejscu .Chce ubierać się tak ... tak lekko , nie ciężko ale nie to że jakieś zwiewne tkaniny ... Stawiam na dobre jeansy i bawelniana bluzke Wygodna bez udziwnionych aplikacji , a na to moze jakas bluza i tutaj pytanie - jaka ?
Maam ich kilka , ale gdy wejde do szkoly z cytrynowo kanarkowa bluza to kazdy bedzie na mnie patrzyl jak na pracownika drogowki
potem czerwona taka do pasa ze sciagaczem , welurowa brazowa z pomaranczowymi pasami na rekawach , szara w czarne grochy taka dluzsza ( i bylaby jak najbardziej OK gdyby nie to ze ma w aplikacji wielki hard core'owy krzyz ;/ ) potem jeszcze zwykla biaaaala bluza i granatowa - dluzsza - co do niej jestem pewna ze bedzie OK , rozowa bluza ( rowniez zbyt rzuca sie w oczy tak jak nastepna - kolor turkusu ) no...a co myslicie o wzorach ? czarno-biale paski sa minimalistyczne ? Cos jeszcze ? Prosze o pomoc - z gory serdecznie dziekuje

_________________________ _________
I taka prosba w wyborze plecaka ( poza tematem ) jak myslicie jaki plecak , w jakich kolorkach bedzie odpowiedni do 1 szej gim ?
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując