Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-03, 15:09   #17
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

rzeczywiście dziwne z tymi 'kapciami'... Pamiętam, że w mojej szkole trzeba było przebierać buty ale na jakieś sportowe i wygodne, z reguły właśnie tenisówki. Przyznam, że nie rozumiem Twojego strachu przed wyróżnianiem się z tłumu, ja w gimnazjum potrafiłam ubrać się cała na różowo i jakoś nikomu to nie przeszkadzało xD Poza tym, nosiłam książki w lakierowanej torebce która też przykuwała uwagę. Spokojnie, przecież to tylko szkoła, moim zdaniem do szkoły można założyć wszystko byleby tylko było to odpowiedniej długości. Odpadają zbyt krótkie spódniczki/szorty czy bluzeczki które odsłaniają zbyt dużo ciała. Ale cała reszta przecież pasuje! Oj nie przejmuj się! Miałam w klasie koleżankę która ubierała czasami bluzki lekko przeźroczyste albo eksponujące biust i nikt jej nic na to nie powiedział... Uważam że nie powinnaś aż tak się przejmować własnym ubiorem xD Ja zawsze lubiłam obwieszać się jakimiś dodatkami, szczególnie tymi błyszczącymi i ani moje zachowanie ani oceny na tym nie ucierpiały xD ...
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując