Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-23, 19:38   #3769
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Z olejów kokosowych dostępnych w ZSK pachnący jest tylko ten:
http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Ole...ORGANICZNY/118

Ja się po raz kolejny zdziwiłam, gdy zamówiłam wersję organiczną - bezzapachową. Chyba był błąd w opisie jak zamawiałam, bo pamiętam, że się dziwiłam, że olej organiczny pachnący jest taki tani.
Dzięki wielkie - już edytowałam swój koszyk tylko ten olej chyba jest w postaci masła a nie płynnej prawda? Trudno będzie go chyba na włosy nałożyć, ale będę kombinowała...

Czy ktoś coś podpowie w sprawie retinolu w ciąży - wiem, że niewskazany, ale czym bezpiecznym go zastąpić o działaniu przeciwzmarszczkowym?

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Tak się ciągle zastanawiam gdzie zrobić swoje pierwsze zakupy. Czy w ZSK, czy Mazidła czy też BU...?

Macie swoje ulubione - czy któryś jest lepszy od innego? Jakościowo są takie same?

Wiem, że to wątek dla ZSK ale mam wrażenie, że robicie zakupy w różnych sklepach i jesteście zorientowane
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując