Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-31, 13:27   #3249
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ma_g_da Pokaż wiadomość
tylko podkreślam- ja używam z hardem. Nie wyobrażam sobie hybryd bez niego- moje paznokcie są w ogóle nie usztywnine, gną się na każdy możliwy sposób, później w tych miejscach wygięć są jakby nadłamane, istna porażka.

Wy też tak macie dziewczyny? Ile wam trzyma hybryda Semilaca bez harda?
Mam identyczne paznokcie i mi trzyma dwa tygodnie spokojnie, nie robią się żadne pajączki. Tzn. może nie spokojnie - na jednym paznokciu odeszła po tygodniu ale powiedziano mi, że to przez niezabezpieczony wolny brzeg. Tyle że ja mam dość krótkie paznokcie, bo właśnie mam wrażenie że przy ściaganiu hybrydy one się niszczą, mimo że staram się to robić delikatnie. Mnie to aż bolą paznokcie po zdjęciu.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
mi bez harda paznokcie trzymają dokładnie tyle co bez niego, tyle że bez harda często mimo hybrydy się łamały. Ale np mojej mamie bez harda odpryskuje po 5 dniach, z hardem po ok 10 więc w jej przypadku poprawa jest jej paznokcie niestety hybryd bardzo nie lubią, głównie ze względu na pracę jaką wykonuje stąd ogólnie krótki czas jaki wytrzymują
A z tym hardem mniej się niszczą? Zdejmuje się to tak jak zwykłą hybrydę?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora