Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-19, 07:53   #1421
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Magda a Ty gdzie kobieto?pytan mam do Ciebie 1000 Winni poczytałaś?kusząco brzmi prawda?nie omieszkam wyprobować..juz babka nap ze wysyła Nuśka oj oj..musi byc przystojny pan szkoleniowiec,ze nas zostawiłaś Agam,Tajga..zazdroszczę.. jak tak czytam..pięknie to brzmi-został tylko niewielki cień Dalej chodzcie bo Malus pączkami częstuje..a niech boczki kwiczą, co tam

---------- Napisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------


E tam..nie pomaga załuje ze go zamówilam..wiesz jak systematycznie neostrade nakladałam,to widzialam lepszy efekt..az oczy mnie bolą od tego wpatrywania sie w lico czy blednie..Łykam ten pyncogenol.Wracam do neostrady i czekam na pigm od Nuski...Popatrz a Molly pomógł thiospot..jednak kazdy reaguje inaczej..pewnie od głębokości tej plamki zależy..
No właśnie - masz przynajmniej z Nuśką perpektywę, a ja - no cóż będę dalej maziać się thiospotem i filtrować - oby się chociaż nie pogorszyło. I powiem, że tęsknię za wiosną, ale chyba jednocześnie zaczynam mieć słońcowstręt - boję się każdego promienia - do czego to dochodzi
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora