Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-16, 22:03   #3113
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
no co ty opowiadasz moją pierwszą (i na razie jedyną) wymiankę zrobiłam z Tobą i chętnie bym powtórzyła gdybym miała coś na wymianę
Ja też

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Co ty za głupoty opowiadasz Nieraz trzeba te same produkty kilka razy wystawiać, a i tak nikt się chętny nie znajduje. Nie ma co takich rzeczy brać do siebie, po prostu ludzie mają różny gust. Dobre fotki, prawdziwy opis i niska cena wyjściowa to podstawa i tyle.
A sama od niedawna sprzedaję i to głównie książki i różne rzeczy ze strychu Czasem próbki minerałów lub nawet całe podkłady, które mi nie przypasowały. Tak miałam z EDM bo najpierw kupiłam chyba 2 duże podkłady, zużyłam w ilości 5% i poznałam inne lepsze więc na all wystawiłam
A ja lubię lato. Cały rok czekam na ciepłe dni i teraz staram się nimi nacieszyć chociaż niestety siedzę w pracy a jak znam życie to na weekend pogoda się zepsuje A w ogóle to każdą pore roku lubię o ile nie wieje i nie leje jednocześnie i nie jest 3 stopnie na plusie.
Właśnie mnie to dobija, że wystawiam rzecz po 3-4 razy i nic. Dlatego już odpuściłam próby sprzedania rzeczy używanych typu kilka razy założony ciuch czy minerały z ubytkiem 5%, bo zwyczajnie nie wierzę, że ktoś mi to kupi, ale może mnie nawrócicie

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
ja jednak z mlekiem ale bez piany, w mojej ulubionej Kabackiej knajpce już się chyba przyzwyczaili to tego dziwactwa
tak mi się skojarzyło... nie mogę się powstrzymać od śmiechu jak słyszę gdy ludzie zamawiają ekspresso
Pewna znana mi osoba (rodzaj męski), uważająca się za wykształconą, obytą i ogólnie "światową" też tak mówi i nie daje sobie przetłumaczyć. I mnie również to na swój sposób bawi

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
No nie straszcie mnie, też mam Lirenkę na wyjazd - jak mnie opryszczy od słońca to chyba padne. Wezmę na wszelki wypadek dzieciaczka biodermy
Mnie tam po lirence nic nie jest, aczkolwiek zauważyłam, że muszę jej dawać więcej na ramiona, bo właśnie dostaję wysypki, ale od słońca, natomiast sam filtr jest ok.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Jejku trzymam kciuki za Twoją przesyłkę i za moją też
Ja również, jednak te upały mogą zaszkodzić paczkom.

WI dotarłaś bezpiecznie? Przepraszam, głupio mi teraz, nie powinnam Ci takich rzeczy opowiadać, nie każdy ma przyjemność tego słuchać. Jeszcze raz gomen
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora