Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-10, 17:19   #2339
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Oeparol?

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość

Tak jak coldold napisała, to był Oeparol. Pamiętam jak szukałam go po aptekach i za każdym razem jak wchodziłam i zaczynałam mówić to zapominałam nazwy i się okropnie stresowałam
Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
tak, tak opeparol z agropharmu, wiesiołkowy


Dziękuję !

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Hallo dawno mnie nie było bo nie miałam internetu.

Ale oczywiście zaraz musiałam podłapać kilka pomysłów z wizażu

-I za najbardziej rewelacyjny patent uważam OCM-metodę oczyszczania olejem. Zapraszam do wątku .

Buzia odżyła, cera mięciutka,zdrowy koloryt, stosuję od paru dni ale efekty są rewelacyjne, blizny po pryszczach goją się bardzo szybko, znikają zaczerwienienia i nic nowego mi nie wyszło od czasu jak zaczełam tak myć buzię

-Drugi patent wprowadzony to olej rycynowy na włosy

-Krem do buzi - ziaja z serii trądzik różowaty, goi rewelacyjnie, wchłania się do matu na zmianę z zielonym anty trądzikowym który wg mnie bardzo dobrze nawilża

- peeling kawitacyjny (opcja gdy biedny student ma akurat jakaś większą gotówkę w portfelu ) wyleczył mnie z podskórnych bolących gul, które nie wychodziły na zewnatrz ale pozostawiały brzydkie czerwone blizny.

-ogolnie wprowadzilam zasade czym mniej tym lepiej i moja cera odżyła

często gdy używamy wszystkeigo na raz, cera nei jest w stanie tego wszystkeigo przyjąć i reaguje wysypkami,grudkami,pryszc zami itd

dlatego pamietajcie nie używajcie 10 różnych specyfików w ciagu nawet jednego tygodnia.

Czytałam niedawno o tej metodzie. Póki co nie mam oleju żadnego (prócz rycyny) zamówię coś z BU i może spróbuję



olej rycynowy nakładasz na końcówki włosów czy na całość?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora