Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-08, 20:42   #4560
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez susurri Pokaż wiadomość
dzięki ale fajne może sprawię sobie coś takiego. I mowisz że poradzi sobie z cellulitem?

to są też takie bańki jak się choroby leczy? bo wiem że nie każdy te takie tradycyjnie umie stawiać i po nich nie można chyba 2 dni z domu wychodzić?
Tak bo generalnie te banki sa wykorzystywane w fizykoterapii i ogolnie one lecza stany zapalne, bole stawow miesni, rozne obrzeki takze maja zbawienne dzialanie na choroby a ich zastosowanie przy walce z celulitem to odkryto przez przypadek.

Ja ze swojej strony ostrzegam tylko przed siniakami, jestem cala w nich ale i tak to uwielbiam

Co do naczynek to tylko wtedy gdy wystepuje sieci naczynek, pojedynczych nie bralabym pod uwage..


Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
ja mam pytanie co do Białego Jelenia. chciałabym zacząć nim myć buźkę. czy wysuszał wam skórę nawet przy stosowaniu kremu nawilżającego?
i używałyście tego mydła w kostce czy może jakiegoś żelu?
no i Biały Jeleń skuteczniejszy czy Wielbłąd?
Trzeba buzie nawilazac kremammi i bedzie ok.
A co do konsystencji to ja bym polecala ten w plynie raz ze latwy w aplikacji to oprocz tego ma mniej mydla w mydle czyli tych substancji myjacych, mniej sie pieni dlatego nie bedzie tak wysuszal.
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora