Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-20, 21:04   #2303
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
więc tak:
zaczęłam od tego że wyrzuciłam z jadłospisu chleb i ziemniaki i jadłam dużó warzyw i owoców. woda niegazowana lub ewentualnie sok bez cukru. i tym sposobem zrzuciłam 4kg.
potem była dieta kapuściana i spadło 2,5 kg chociaż miało spaść gwarantowane 4kg i po diecie jeszcze te 1,5kg samo z siebie chociaż nadal nie jem ziemniaków a pieczywo w małych ilościach .oczywiście ograniczyłam tłuste potrawy a pokochałam brokuły na parze i jem je bardzo często na obiadek .
no i oczywiście trzeba mieć silną wolę nie podjadać broń boże słodkości ,ciast itp. nieraz w zamian kolacji jadłam np.2 marchewki i jabłko lub sam kefirek 0% tłuszczu owocowy. to tyle niestety nie ćwiczę bo brak mi na to czasu a i nieraz chęci ,ale ruchu mi nie brakuje w ciągu dnia i wga nieraz stoi przez tydzień ,dwa a potem nagle 1kg lub 2 leci w dół trzeba być wytrwałym i się nie poddawać broń boże żadnych tabsów ewentualnie herbatki ziołowe na odchudzanie
o Boże, zrezygnować z ziemniaków, chleba i słodyczy
umarłabym podziwiam Asiu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora