Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szmatka muślinowa / Muslin Cloths
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-03, 00:34   #51
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Szmatka muślinowa / Muslin Cloths

Mam kilka różnych ściereczek i twierdzę, że tetra jest beznadziejna w porównaniu z muślinem. Mam cerę naczynkową, delikatną, trochę zniszczona przez używanie kosmetyków przeciwtrądzikowych, kiedy miałam naście lat. Wtedy myślałam, że moja tłusta cera jest nie do zdarcia. Błąd.
Najpierw używałam muślinu dołączonego do kremu "hot cloth" i sprawował się świetnie - zmywał dokładnie i nie podrażniał. Ale był mały, więc na allegro kupiłam "szmatkę", która okazała się robiona z tetry. Po kilku użyciach miałam całkiem czerwone policzki i piekły mnie. Potem kupiłam Liz Earle i znów jest spokój. Jaki jest sens używania produktu tylko lekko podobnego do oryginału, skoro to właśnie dwuwarstwowy muślin daje taki efekt pielęgnacyjny. Jak się bawić w erzatze, to czemu nie ręcznikiem, na to samo wyjdzie.
Uważam, że ważne jest używanie najpierw gorącej wody, a potem zimnej,a najlepiej używać kremów do tego przeznaczonych, wtedy efekt jest najlepszy. Mam nadzieję, że w końcu nasi dystrybutorzy się obudzą, bo to najlepszy sposób oczyszczania twarzy , jaki stosowałam.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując