Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 17:47   #4658
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
pin up wspólczuję, wiele przeszłaś, mam nadzieje ze juz ci sie taka sytuacja nie przytrafi

espoir
jak czytam takie historie to mnie normalnie szlag trafia....
i pomysleć, że są na świecie pary, które sie kochaja, starają a własnego dziecka nie mogą się doczekać a taka dziewucha specjalnie chce się go pozbyć
dokladnie takie nie powinny miec dzieci tyle rodzin czeka na maluszka wiec mogla urodzic i oddac

Espoir odnosnie nazwiska ze wpisala nieznane. wiesz po co to? po to zeby brac kase dla matki samotnie wychowujacej dziecko. uprzedzam pytanie ja nie planowalam czegos takiego ale moja siostra cioteczna tak. tyle ze jak sie dowiedziala ze pozniej aby udowodnic ojcostwo trzeba isc do sadu to zrezygnowala z tego. on jest z wawy ona ze stulna (kilka km od Wlodawy albo lepiej Sobiboru) kloca sie i to zrywaja to wracaja teraz jest u siebie w domu on w wawie i pytala po urzedach zy moze brac zasilek dla samotnej matki ale jej powiedzieli ze skoro dziecko ma ojca to musi sie postarac o alimenty. a ze maja wspolna kase i sa zareczeni (ona nie pracuje dlatego siedzi tu przy mamie bo tam ma daleko plac zabaw a tu sobie dziecko po podworku pobiega) to nic to nie wnosi. wiec ta dziewczyna mogla to zrobic po to zeby jakas dodatkowa kasa byla.
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora