Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 11:23   #4614
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Jest w Mario i może być 5-10-15zł taniej niż w S i D. Kupić Ci?




Jest MUF ale nigdy mnie kusiła szafa z tymi kosmetykami. Kiedyś nawet wpadła mi w łapy fioletowa paletka cieni ale grzecznie ją odłożyłam. MakeupFactory jest w M na wyłączność
Nie, bo okazało się że po 6h świecę się po nim jak latarnia i połowa się straciła z twarzy A pozostałe 2 dni tak fajnie się sprawował.

Ale bardzo dziękuję za chęci

Kurcze, mam najgorszy czas do kupna podkładu, a muszę coś wybrać bo nie mam czym się "mazać". Cera mi się czyści po okropnej niemieckiej wodzie, jestem po oczyszczaniu u kosmetyczki i mam pełno suchych placków;/ Chciałam coś co by miało średnie krycie i nie przesuszało...Lingerie nie podkreślił mi suchych skórek i fajnie przypudrowany wyglądał, ale to co się z nim stało to masakra. Teint Miracle w miarę ładnie się zachowywał, ale cera była po nim taka jakaś ściągnięta...
Więc chyba jednak zdecyduję się na Teint Idole Ultra 24h, trochę mi skórki podkreślił, ale z dnia na dzień ich coraz mniej, a ładnie się trzymał i przez parę dni testów nic złego się z nim nie działo, mam nadzieję tylko, że mnie nie przesuszy...
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora