Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-26, 11:08   #7
1412natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

Cytat:
Napisane przez ewa_r Pokaż wiadomość
Skoro masz naturalnie ciemny blond, może warto zafundować sobie ombre? Chociaż w 'drugą stronę' chyba trudniej niż rozjaśnić końcówki Ja sama mam ombre (ciemny blond do bardzo jasnego) i bardzo dobrze się w nich czuję. Myślę, że mogą dodać trochę pazura
Albo inna opcja - jakiś kolor na końcówki, np jasno niebieski - demi lovato niedawno miała, możesz sobie wygooglować

Dzięki za rady. Wkręciłam się w temat włosów, włosy najbardziej są zauważalne i jeśli są zadbane i dobrane do właścicielki - kolor, długość to uważam że jest to wielki atut urody. Ja jak zmieniłam kolor z tego ohydnego brązu który do mnie nie pasował poczułam się lepiej. A wybrałam go dlatego że jakaś nieprofesjonalna fryzjerka - dzisiaj tak mówię, powiedziała że pasują mi brązy - a było to w drogim salonie, znanym - Jean Luois David - gdzie ścięłam włosy - do pasa do uszu - i ten brąz- za jej namową. Taka jej niby stylizacja. Potem było ciężko z tego brązu wyjść - zajęło mi to pół roku ostatnie.

Nie bardzo wiem co to te ombre, znam fryzjerkę która jest dobra i mieszka właściwie obok mnie. Tylko jak jej wyjaśnić co chcę zrobić.
Te niebieskie końcówki są piękne ale nie wiem czy nie będę dziwnie postrzegana, mam dwoje małych dzieci i mieszkam na wiosce ;P. A wiadomo jak to jest w tym kraju. Ale jestem młoda bo mam 26 lat. Jeden odcień jest nudny i chyba przestarzały. Te ombre mi się podoba - z tego co wiem to jakby dwa kolory na włosach.
1412natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując