Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-25, 23:02   #4877
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Podkład kryjąco matujący

Cytat:
Napisane przez anna87ak Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o podkłady to również stosuje kremy bb Świetnie się u mnie sprawdzają. Ładnie kryją niedoskonałości, naczynka i inne przebarwienia. Nie tworzą przy tym efektu ciężkiego, siemnego makijażu (efekt maski). Używałam Lioele Dollish Veil Vita o którym była już mowa i również bardzo polecam jako uniwersalny krem bb do każdego rodzaju skóry. Ja nie mam skóry naczynkowej tylko raczej mieszaną i ten produkt również dobrze sie sprawdzał na mojej cerze
nie wiem ja jakos strasznie zrazilam sie do kremow bb po MISSHY PC (czerwonej) jak nalozylam ja na twarz nie dosc ,ze skora wygladala zbyt szaro...to blask niezdrowy ten krem dawal,skora wygladala jak chora... nie kryl prawie nic ,zadnych zaczerwienien to po 10 minutach musialam go zmyc moja skora tego nie wytrzymywala dusila sie pod nim niesamowicie,jak jeszcze pod zadnym z podkladow... a stosowalam bardzo duzo podkladow
Ale teraz BIODERMA wypuscila nowosc na rynek KREM BIODERMA Sensibio BB AR dla cery naczynkowej ,podobno kryjacy naczynka,zaczerwieniania nie duszacy skory

DZIEWCZYNKI a moe znacie jakis podklad ktory zakryl by dziurki potradzikowe na policzkach ? bo niestety wiekszosc podkladow jeszcze bardziej je uwydatnia,niz sa w rzeczywistosci..

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-03-25 o 23:06
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora