Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-27, 00:55   #2466
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez inka113 Pokaż wiadomość
dzis dostałam zamówione na allegro nowe kolorki zamówiłam bo znalazłam interesujące mnie kolory jeszcze po 6ml a jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłam że buteleczki które dostałam mają po 7ml cena oczywiście tych mniejszych!
czy 037 też potrzebuje 4 warstw żeby dobrze pokryc? macie na to jakis patent? moze biały jako baza?
Inka ja też przy ostatniej dostawie byłam mile zaskoczona ale niestety tylko 1 z 4 zamówionych lakierów (w pojemności 6 ml) przyszedł w nowej powiększonej wersji

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:53 ----------

Cytat:
Napisane przez magda j Pokaż wiadomość
Też myślałam o 054, a teraz nie wiem, czy nie chodziło mi o 055 i czy przypadkiem 055 nie będzie zbyt podobne do 102. Zwłaszcza, że na paletach te kolory zestawione są obok siebie.
Waham się też między 004 i 097. Oglądam, oglądam i oglądam... nie mogę się połapać
004 jest ładny, ale najbardziej podoba mi się na długich pazurkach, na krótkich tak zwyczajnie.
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora