Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Złamany paznokieć :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-22, 09:57   #68
red_poppy
Raczkowanie
 
Avatar red_poppy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Złamany paznokieć :(

Cytat:
Napisane przez Olcia101
Ja mam prawdziwe paznokcie. Chyba poczekam aż odrośnie a tamte troszke spiłuje zeby nie bylo widac zbyt duzej róznicy.Myślałam tez nad tym aby przykleic sztucznego paznokcia i poczekac az odrośnie ale chyba sie nie zdecyduje.Czy to nie bedzie zabardzo widac ze on jest przyklejony.? Robil ktos juz tak? Wiecie czy bedzie widac duzej różnica?
Ja tak zrobilam dwa razy: pierwszy raz przed Sylwestrem, gdy wiadomo, ze nie bylo nawet mowy o obcinaniu reszty drugi raz przykleilam tipsa bez specjalnej okazji, po prostu chcialam miec nadal dlugie paznokcie. Ale nie polecam jednak tego,jezeli nigdy nie mialas tipsow. ja wlasnie nie mialam i ten jeden tak mnie niesamowicie draznil ze ciagle go odrywalam i przez to zniszczylam plytke paznokcia, wiec nie przyklejalam juz kolejny raz, tylko wyrownalam plytke i wypilowalam paznokiec, szybko odrosl i wszystko bylo ok dawniej obcinalam paznokcie aby wszystkie byly rowne i teraz , w razie jakiegos wypadku tez tak zrobie, w koncu obciete, wypilowane i pomyslowo pomalowane paznokcie rowniez sa ladne pozdrawiam!!
__________________
... Bo ja się uczę największej sztuki życia,
uśmiechać się zawsze i wszędzie
i bez rozpaczy znosić bóle
i nie żałować tego co przeszło,
i nie bać się tego co będzie ...

red_poppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując