Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-24, 13:10   #4925
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
możesz mi więcej coś o nich napisać, bo też jestem na nie napalona, ale aktualnie w moim rozmiarze jest tylko kolor off white a poluję na antracyt albo niebieskie
nie wiadomo czy jeszcze takie kolorki będą, ewentualnie camel
jaki kolor miałaś??
jak czytałam opinie na stronie to ponoć każdy kolor się różni, a to grubością skóry a to opadaniem cholewki itp
są dość sztywne czy faktycznie opadają i się marszczą??
cholewka jest flakowata, bo to tylko zamsz i do tego taki wiotki bez podszewki, więc jezeli masz szczupłą łydkę to będą się marszczyć i opadać. Kolor miałam czarny, no i teraz juz sie czepiam, bo szukam powodów, żeby je odesłać. Nie podoba mi sie zbytnio przód, ale ja mam chopla jeżeli chodzi o czubek buta, musi być po prostu zgrabny, a tu jakoś jest coś nie tak. Nie wygląda jak w oryginalnych "kowbojkach" a na takie te buty są stylizowane. Patrząc z góry po połowy stopy (buta) mają kształt migdała (?) - dla mnie średnio to wygląda. No i średnio mi sie podoba wytarcie przy obcasie i na czubku... Matko, co ja wypisuję, one tak mi sie podobały
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora