Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - seks hiszpański ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 19:27   #28
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: seks hiszpański ;)

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Ja chyba tak zrobię, żeby zobaczyć minę TŻ Tylko obawiam się, że potem byłyby już nici z seksu, za to kupa śmiechu Pierwszy raz słyszę o arabskim seksie

Co do hiszpańskiego - podobnie jak niektore z wypowiadających się dziewczyn mam małe piersi i raczej głupio bym się chyba czuła
Czytałam o arabskim i o innych w jakimś numerze Cosmo ale nie mogę znaleźć a szkoda bo był fajny artykuł ale znalazłam to:
Miłość turecka to równoczesne onanizowanie się dwojga partnerów heteroseksualnych połączone z wzajemną obserwacją.(o to ja uwielbiam ten rodzaj seksu chociaż dawno tak nie robiliśmy z Tżtem)
Seks grecki to inaczej seks analny, seks francuski- oralny
Stosunek saksoński- Technika ta polega na tym, że podczas pochwowego stosunku seksualnego mężczyzna, albo jego partnerka, uciska członek przy jego nasadzie bezpośrednio przed wytryskiem nasienia, uniemożliwiając tym samym ejakulację na zewnątrz. Nasienie zostaje w takim przypadku skierowane do pęcherza moczowego mężczyzny. (ale to straszne..)
Jest też seks florencki ale nie znalazłam na czym polega.. kurcze w Cosmo(albo w innej gazecie,nie pamiętam) było chyba więcej tych rodzajów...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując