Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowe plamienia podczas brania tabletek antykoncepcynych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-28, 22:10   #14
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Brązowe plamienia podczas brania tabletek antykoncepcynych

Cytat:
Napisane przez magdzia1980 Pokaż wiadomość
Witam.. Od dłuższego czasu biorę tabletki Cilest... W ostatnim czasie nie mogłam zrobic sobie 7 dniowej przerwy więc od razu rozpoczęłam kolejne opakowanie.. I teraz pojawił się problem: jestem w połowie tego opakowania a dostałam krwawienia ( ciemne plamienia) troszke się zdenerwowałam bo nigdy czegoś takiego nie miałam... Już kiedyś nie miałam przerwy w braniu tabletek i czegoś takiego nie miałam.... Czy mam powody do zmartwien???
nie masz powodów do zmartwień , w ulotce pisze że gdy nie zrobi się przerwy, to takie plamienia mogą wystąpić i to jest normalne

Cytat:
Napisane przez Misqa7 Pokaż wiadomość
Pomóżcie Dziś jak co rano po przebudzeniu poszłam do toalety i okazało się, że mam jakieś brązowe plamienie.. Biorę tabletki Yaz od ponad 1,5 roku... Jestem na 10 tabletce na 24 możliwe.. Nie wiem skąd te plamienie... Mój ginekolog nie odbiera a ja nie wiem co mam robić... Nigdy mi się takie coś nie zdarzało... poradźcie coś
a na ulotce nic nie pisze? powinny być skutki uboczne, działania niepożadane itp...
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując