Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-17, 20:32   #25
Arabesque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Cytat:
Napisane przez *Cafe Latte* Pokaż wiadomość
Ja także mam teraz cienkie brwi i bardzo mi z tym źle Są takie słabiutkie (nieraz nawet same wypadają). Co gorsza jestem brunetką więc brwi to bardzo ważny element mojej twarzy. Robię co mogę żeby je zagęścić i codziennie używam kredki do brwi... Właśnie! To chyba od niej moje piękne kiedyś brwi stały się słabymi niteczkami. Od dziś mówię zdecydowane NIE kredce, zarzucam odżywkę (w zielonych kapsułkach "Gal") i czekam na efekty Jeszcze tylko jakieś witaminki na wiosnę sobie sprawię i powinno coś się ruszyć do przodu
Jeśli kiedyś miałaś gęściejsze brwi to masz duże szanse że je odzyskasz Myślę, że to raczej odżywianie (wegetarianizm) wpłynęło na stan Twoich brwi niż kredka. Może czegoś brakuje w Twojej diecie, a może jesz za mało, jesteś osłabiona? Witaminy (no i koniecznie minerały!) do łykania to dobry pomysł, choć lepiej jakbyś zadbała by w Twojej diecie były wszystkie potrzebne składniki. A próbowałaś smarować brwi olejkiem rycynowym? Pamiętam, że pomógł mi na wypadające rzęsy. Na wizażu jest dużo o nim.
Arabesque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując