Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przesuszona a jednak tlusta
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-28, 21:14   #20
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: przesuszona a jednak tlusta

Cytat:
Napisane przez April007
Kremy tluste i poltluste przeznaczone sa raczej do cery suchej a nie do odwodnionej jak Twoja. Jest diametralna roznica miedzy tymi pojeciami. Skora sucha wytwarza za malo loju - wiec trzeba jej dostarczyc substancje tluszczowe. A skora odwodniona wytwarza wystarczajaco a nawet za duzo loju. Jej substancje tluszczowe sa wiec niepotrzebne - wystarczy odpowiednie nawilzanie. Tluszcze lubia zatykac blokowac pory, przez co pojawiaja sie wypryski. Owszem dzialaja nawilzajaco ale ze szkoda dla tradzikowcow. Dlatego trzeba wybrac te ktore nawilzaja beztluszczowo
dziekuje Ci bardzo. jasno mi wszystko wyjasnilas
Cytat:
Napisane przez April007
Co do peelingu - nie wiem jak Twoja skora wyglada, jesli nie jest jakos bardzo podrazniona mozesz uzyc delikatnego. Napewno kosmetyki beda wtedy intensywniej dzialac i pomozesz zejsc temu suchemu naskorkowi. Ale jesli bedzie to bolesne - lepiej przeczekac.
za peeling posluzyla mi polecana maseczka aspirynowa wszystko co odstawalo od reszty,czyli te suche skorki zniknely hihi


nadja tutaj w watku dziewczyny polecaly kremy nawilzajace. nie mam na razie czasu szukac dla siebie odpowiedniego, ale lada dzien to zrobie. odezwe sie jak wpadne na jakis trop
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując