Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-03, 06:50   #74
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006
Exclamation Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Gabi2
postanowiłam że też bede łykała witaminki B i poprosiłam mame żeby sie w aptece spytała o b3 i b5 oddzielnie i B complex, no i było tylko b-complex...musze sama poszukać teraz...
hej Gabi!
powiem Ci, że jest problem nie tylko z tymi witaminami ale z nimi największy Szukałam wczoraj u siebie(radom) salfazinu,biogalu i tych witamin B3 i B5.o salfazinie i biogalu slyszeli i da sie sprowadzic, salfazin w 10 aptece kupilam,biogal zamowilam,z tym nie jest źle natomiast jeśli chodzi o wit B3 i B5 to jest masakra,każdy twierdzi, że nie ma czegos takiego w ogóle!!! !!!
trzeba pytac o niacinamide,jeśli chodzi o wit B 3, ale o tym nigdzie, nikt, nic nie słyszał i nigdy nie widział nawet kobieta w 1 ptece wyciągnęła spis wszystkich witamin i nie znalazła tego w innej obiecała zapytać gdzieś tam jeszcze, dziś będę wiedziała jak się sprawa ma. Natomiast jeśli chodzi o wit B 5, to udało mi się kupić właśnie w tej aptece co mi obiecała załatwić B 3 (B5 kupisz pod nazwą calcium pantothenicum akurat kupiłam JELFY, 1 tabletka ma 100 mg za 4,40 zł - to tak jak Noor mówiła) jedna jedyna kobieta była poinformowana, ale wiedziała tylko o B 5 a nie słyszała o B 3, w każdym razie ma sie dowiedzieć! pogrom!! to Noor wie o istnieniu takich specyfikuf, a we wszystkich aptekach robią oczy jak 20 złoty jak nie załatwi mi ta kobieta to będę dzwonić i pytać po wszystkich aptekach czy w ogóle jest cosik takiego... będę informować pozdrawiam
olusia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując