Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-05, 22:58   #2330
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja kupiłam jak była promo w Douglasie za 55 zł chyba - dla mnie słaby - klei usta, słabo pielęgnuje... zużyje ale bez szału
dziękuję jak klei to nie chcę


Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo dziewczęta
Bardzo chętnie skorzystam Na pw zgłosiła chęć pomocy juz 1 Wizażanka, ale wiadomo, ze taka 1 próbka starcza zazwyczaj na 1 uzycie .

To jak mogę Ciebie Iwonko poprosiłabym o MUFE Face and Body 20 i Givenchy Teint Couture 3 Elegant Sand
Zapisałam jak w przyszłym tygodniu będę miała próbki to się odezwę


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Pewnie nikogo to nie zainteresuje, bo kto oprócz mnie ma tutaj taką starą, suchą gębę, którą wszelkie mazidła obciążają i postarzają...
Ale pochwalę się, że moje wielkie testowanie baz zakończyło się sukcesem.
Wprawdzie punktem wyjścia był planowany zakup czegoś upiększającego, jednak w trakcie poszukiwań uznałam, że roztropnie i z korzyścią dla urody bedzie zminimalizować ilość warstw i wybrałam bazę z dobrym filtrem i jednocześnie lekkim kryciem. Takie 3w jednym czyli bb w kompakcie MAC. Testuję ten wynalazek id kilku dni i naprawdę to był dobry zakup. Super lekka warstwa, wygładza, ujednolica kolor, łatwo się nakłada. Skład przyzwoity
Chciałabym móc nosić BB zamiast podkładu tapety


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
P.S. Moje młodsze dziecko pisze dziś egzamin szóstoklasisty
Pochwalę się fotką, co?
na pewno dobrze poszło!


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To jakas masakra z tymi podwyzkami. Przerzucę sie chyba na douga, bo tam jeszcze ceny poprzednie.
Zaczęło sie od Guerlaina, a teraz leca co tydzien chyba z innymi markami
Chyba dlatego, że ciągle dają te rabaty -20%?


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;58487531]DUwaga, rzucam zartem:

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...iltrem/P579299

Koniec zartu.[/QUOTE]

Szaleństwo, nie wiem czy bardziej z ceną czy z filtrem
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora