Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Clinique - wasze opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-19, 17:15   #422
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Pamietaj, ze 3 kroki sa stworzone tak, ze trzeba je stosowac wszystkie razem! Nie mozesz uzywac oddzielnie bez 3 kroku czyli kremu/lotionu. W przeciwnym razie mozesz pogorszyc stan skory. Przesuszy sie. I pamietaj ze po 3 krokach nalezy jeszcze nalozyc zwykly krem! Najpierw mydlo, pozniej tonik, krem clinique i na to jeszcze krem nawilzajacy. A to dlatego, ze ten zolty 3 krok to nie krem nawilzajacy tylko emulsja przywracajaca skorze rownowage po zluszczaniu. Jesli masz wypryski to polecam serie anti blemish. Nadaje sie do suchej skory i usuwa wypryski.
Spokojnie,dopiero co zakupiłam dwa produkty,bo jeszcze nie miałam okazji skupić się na trzecim.Dopiero dzisiaj zakupiłam krem z 3 kroków i mam zamiar po nim nałożyć krem nawilżający.
Co do anti blemish to zakupię to dopiero jak troszkę pooczyszczam skórę zestawem,który używam teraz.Jak narazie największy problem mam ze znalezieniem pudru,ponieważ nigdy nie używałam ani fluidu ani pudru i nie mam pojęcia jak się dobiera puder i jaki krem używać pod fluid a i jak się posługiwać korektorem.
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując