Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-16, 11:49   #651
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
a dzisiaj jak się malowałam, to akurat Mama moja zadzwoniła i wyszłam na podwórko z nią pogadać, a że ześmy się zagadały, to potem szybko musiałam wyjść ...i po drodze przypomniało mi się, że się nie dokończyłam malować w efekcie wyszłam z niedopracowanym cieniowaniem, bez tuszu na rzęsach i z różem tylko na jednym poliku ale chyba nie było widać aż tak...

Anusiu to się z Ciebie uśmiałam!

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
AAAAAAAAAAAAAAA dziewczyny pędzelki mi przyszły!!! Dzięki TylkoKasi odkryłam firmę Maestro i jestem bardzo ale to bardzo z nich zadowolona!!

TUTAJ recenzja

gratuluje pędzelków i lecę czytać recenzję

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Hey Hi Hello



Suuuuuuuuper!!! Gratulacje dla siostry i moc uścisków dla maluszka!!!



A myślałam, że tylko na mnie ta książka tak działa



Gratuluję, kochana! Domyślam się jaka musisz być dumna!



Spokojnie, Asieńko
Z niedoczynnością tarczycy da się żyć. Jeśli dobrze dobiorą Ci leki nie powinnaś odczuwać nawet żadnych dolegliwości.
Bądź dobrej myśli



Ilonko, oczywiście to przykre, że zostałaś oskarżona o coś czego nie zrobiłaś, ale najważniejsze,że Ty wiesz o tym, że jesteś w porządku
Wierzę, że już wkrótce da się o tym przekonać również Twoja przyszła szefowa. Czasem na prawdę wystarczy szczera rozmowa.
A jeśli nie... To po prostu będzie świadczyło o tym jakim jest człowiekiem. Oceniającym ludzi na podstawie jakichś urojonych uchybień. Nie słuchającym swoich pracowników i ich wersji wydarzeń.
A wtedy pozostanie Ci cieszyć się, że udało Ci się uniknąć współpracy z taką zołzą
Ale to tylko takie moje gdybanie... Na pewno się dogadacie!




Czy mam przesłać wirtualnego buziaka, żeby mniej bolało, jak to swego czasu robiłam dla Zuzy
Proszę bardzo -----------> cmooooooooooook
W ramach podziękowań musisz się wyspowiadać gdzie wkitrałaś ten palec, że tak się urządziłaś

A jak tam humorek, w ogóle?



Gratulejszyn Dzielna dziewczynka



To się nazywa roztargnienie
Ale jestem przekonana, że przy swojej pięknej buzi nawet w niedokończonym makijażu wyglądałaś zjawiskowo



Gosadko, nie wiem co Ci powiedzieć... Czy mogę Cię po prostu moooooocnoooo przytulić?
Jutro na pewno będzie lepszy dzień

Dziewczyny, mogę się pochwalić? Miałam dzisiaj jazdy i instruktor powiedział, że śmiało mogę się zapisywać na egzamin. Jestem strasznie tym faktem zajarana
Jak dobrze pójdzie może jeszcze tego lata będę śmigać autkiem. A wtedy wszystkie obecne na wątku warszawianki niech się mają na baczności wychodząc na ulicę, lojalnie uprzedzam

Wykończona jestem po całym dniu pracy i jeszcze tych jazdach. Nie mam na nic siły. Doczłapałam się tylko do komputerka, zgarniając po drodze paczkę BOSKICH ciasteczek, które siostra przywiozła mi z Włoch. A dupa rośnie...

Zmykam, dziewczyny
Do jutra

Limonko
no to niezły z Ciebie rajdowiec będzie
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora