Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opalanie podczas stosowania kosmetyków z witaminą C
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 01:55   #12
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Serum z wit C a SOLARIUM

Cytat:
Napisane przez SeksownaCzarnula Pokaż wiadomość
Zaczęłam stosować serum rano i na to filtr i mam takie pytanko bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi jak to ma się do chodzenia na solarium? Fakt, że chodzę naprawdę rzadko i wystarczy mi na 5-7 min tylko z tego co wiem to na solarium nie używa się kremów z filtrem(jeżeli się mylę poprawcie) tylko te które można dostać w solarium nawilżające czy przyspieszające, tak ? Po prostu w ten dzień nie użyć serum? Czy ma też znaczenie, że serum użyję rano a na solarium np o 20 ? Zaznaczam, że twarzy zbytnio nie opalam zmniejszam, chodzi mi głownie o ciało strasznie blada jestem. Więc jak ma się jedno do drugiego wytłumaczycie dziewczyny?
Nie słyszałam, aby wit. C działała fotouczulająco. Z tego co pamiętam, to pod wpływem promieni słonecznych wit. c ulega rozkładzie.

"Wspomaga gojenie oparzeń słonecznych, zastosowana przed ekspozycją na słońce, hamuje poparzenie posłoneczne powodowane przez UVB" źródło:
http://www. biochemiaurody .com/slow...orbicacid.html (2 spacje)

Czytając wątki biochemiczne zauważyłam też, że wiele dziewczyn stosuje też serum rano pod filtry wspomagając tym działanie ochronne.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując