Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 12:16   #1198
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Jeszcze ich nie używałam i czekaja bo nie miałam czasu zrobić zabiegu ale wzięłam je na spróbowane. właśnie szukam czegoś co mogę mieć dlużej.
A mam pytanie najprawdopodobniej będziesz znać odpowiedz Na kolorówce i na biochemia urody widziałam kwas hialuronowy w żelu i moje pytanie bedzie on się dobrze sprawował jako nawilżacz na noc lub na dzień pod makijaż?
Powinien się nadawać, ale to czy będzie nawilżał zależy jaki cząsteczkowy jest: czy drobno, średni czy dużo. Bo jak dużo to bardziej powodu że woda ze skóry nie odparowuje ale sam jej nie nawilża gdyż jest za duży aby przeniknąć barierę naskórka. Najlepszy jest średnio i małoczasteczkowy bo wtedy wniknie ci do naskórka (do któreś tam warstwy) i wtedy faktycznie nawilży. Tzn pseudo nawilży bo ona sam jako tako nawilżaczem nie jest, tylko wiąże wokół siebie cząsteczki wody (jak magnez) i zatrzymuje je w naskórku
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując