Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - sztuczne paznokcie - ale ktore ????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-28, 00:28   #23
tastytasty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: sztuczne paznokcie - ale ktore ????

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Chcialam zafundowac sobie...no wlasnie ale co...myslalam o ladnych paznokciach poniewaz moje naturalne w zimie sa nie do opanowania, chcialam wiec zalozyc sztuczne i zglupialam jak zobaczylam ilosc mozliwosci. Wiem ze na pewno nie chce tipsow (juz sie zorientowalam choc tyle, ze wiem jak je sie robi). Pozostaje mi:
- akryl na szablonach
- french akryl na szblonach
- zel na szablonach
- french zel na szablonach
- utwardzenie naturalnych paznokci (zelem akrylem jedwabiem) + wersja french.
nie wiem czy powyzsze to nie to samo co przedluzenie paznokci tymi samymi rzeczami...
- Co to sa takze tipsy szklane (zel akryl)

Chcialabym zeby wygladalo to jak najbardziej naturalnie (jak french) i zeby nie byly zbyt dlugie. Co jest najlepsze i co polecacie z wlasnego doswiadczenia? Moje naturalne paznokcie sa calkiem ladne ale ostatnio strasznie sie rozdwajaja a 9.02 musze miec je ladne, wiec zafunduje sobie cos.
Wiem ze niektore z was korzystaly z uslug salonow wykonujacyhc takie uslugi, prosze poleccie mi jakis taki salon w Warszawie...

p.s. chcialabym zeby moje paznokcie wygladaly tak: (no moze odrobine je skroce)

Słońce, po co Ci sztuczne. Spróbuj tej odżywki Nail Energy, hit taki z niemiec, wiesz i zobaczysz ze nie bedziesz musiała wydać kaski na sztuczne. Poważnie.skoto takiemu niedowiarkowi jak ja pomogło to chyba coś w tym musi być!!!

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-06-28 o 19:17 Powód: usunięta reklama
tastytasty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując