Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze farbowanie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 20:14   #16
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: pierwszy raz

Nie mam aż takiego stażu jak Mariti ale uważam się za wyjadaczkę samodzielniego farbowania .

1) bardzo to może nie, ale jednak trochę się niszczą. Niestety raz potraktowane farbą włosy nie będą już takie, jak naturalne, ale są też plusy - po farbowaniu włosy wydają się grubsze. Niektórym dziewczynom farby "psują" loki. Ale jeśli się nie szaleje za bardzo zwykła odżywka po myciu załatwia sprawę.

2) zależy po pierwsze od tempa wzrostu włosa, po drugie od różnicy w kolorze. Kiedy farbowałam się na ognisty rudy moje siwe odrosty było widać po tygodniu ale jeśli się trafi farbę zbliżoną do natury można nawet poprostu zapuścić swoje i odrosty nie będą bardzo widoczne. "Norma" to raz na miesiąc. Inna sprawa, że nieodświerzany kolor traci blask, płowie i najczęściej wygląda mało ciekawie.

3) nigdy nie żałowałam, nawet, jak mi wyszło porańczowe żółtko . raz tylko przeżyłam chwile grozy, kiedy mi włosy zaczęły wypadać i dałam sobie spokój na jakiś czas.

4) finansowo - zależy, czy chcesz farbować u fryzjera czy sama, czy masz długie czy krótkie włosy, czy są gęste. Farby kosztują w granicach kilu-kilkudziesięciu złotych. Niektóre można dzielić na dwa razy, jeśli masz krótkie włosy to jedno opakowanie wystarczy Ci na dwa, trzy miesiące.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując