Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-14, 10:09   #370
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Sisleys, pędzel daje sie bardzo łatwo odczepić, wystarczy za niego pociągnąć i można go zdjąć. Zostaje wtedy taka końcówka, przez którą można łatwo wyciskać podkład.
YSL jest nawilżający i ładnie ukrywa wszystkie pory, lekkie niedoskonałości, moim zdaniem jest lżejszy od Shiseido (nie wiem, czy dobrze kojarzę, ze używasz Dual Balancing?). Na wieksze niespodzianki sie nie nadaje, zreszta producent nie obiecuje krycia a nawilzenie i rozswietlenie i te zadania spelnia w 100%. ładnie sie stapia z cera, która wygląda świeżo i po prostu ładnie.
Jest idealny na codzien, na niespodzianki uzywam innego, ktory plasuje sie u mnie na rowni z YSL
No i kolorki ma super, takie wlasnie ladnie żóltawe.

Zalaczam zdjecie z rozbrojonym przez mnie pedzlem

Kasiu, zdradź tajemnicę, który to podkład Kanebo LF też go bardzo lubiłam ale zraziła mnie do tej firmy heca z kodami. Sprzedawali u nas strasznie stare, wręcz przeterminowane kosmetyki. Mam nadzieję, że teraz to się zmieniło


Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
P.S. O piegach każdy tak mówi, a nikt ich nie chce

SiS, ja też piegus z wiekim się do nich przyzwyczaisz, albo jak ja wręcz je polubisz

U mnie przy codziennym sumiennym filtrowaniu piegi nawet po bardzo słonecznych dniach nie ciemnieją
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując