Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - REDUCE 15 mg :):)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-16, 09:00   #25
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Cóż sieją ogromne spustoszenie w organizmie min.osłabienie watroby prowadzące nawet do toksycznego jej uszkodzenia( uszkodzenia wątroby: żółcenie skory i białek, brązowy kolor moczu, nudności, mdłosci, wymioty, jasny kolor stolca, nadmierne uczucie zmęczenia, słabość, bóle żołądka lub brzuszne, swędzenie skory, utrata apetytu,). Wpływają niekorzystnie na psychikę=często bliscy nie poznają zachowania osób,które te świństwa zażywają,są nerwowe,nadpobudliwe.Spoż ywanie prowadzi także do problemów ze snem,pocenie się rąk,kołatanie serca,a to wszystko często do depresji,a nawet śmierci.I pamiętajcie,ze kiedy je stosujecie oszukujecie mózg tzn. nie czujecie głodu,więc pomyślcie co będzie jak przestaniecie je brać-proste, efekt jojo murowany+uszczerbek na zdrowiu!! Kochane nie warto, serio nie warto.
nie zgodze się z tym co napisałaś. poza tym KAŻDY LEK MA SKUTKI UBOCZNE, nie ma leku który by nie powodował jakichkolwiek skutków ubocznych.


żółcenie skory i białek, brązowy kolor moczu, wymioty, jasny kolor stolca, nadmierne uczucie zmęczenia, bóle żołądka lub brzuszne, swędzenie skory, Wpływają niekorzystnie na psychikę=często bliscy nie poznają zachowania osób,które te świństwa zażywają,są nerwowe,nadpobudliwe, ----------- SKĄD TO WIESZ, SZOK, nie mam poijęcia gdzie takie skutki uboczne widziałaś.

Ja wcześniej też brałam meridie , pod kontrolą lekarza, i jak ktoś bierze KAŻDY LEK ROZSĄDNIE , obserwując dolegliwości , nic sie nie stanie .....no chyba ze anorektyczki biora bo są za grube. Nie bierze się tego leku , żeby przestać WOGÓLE jeść, tylko przyzwyczaić organizm do małych porcji , jeśli tego będziesz przestrzegać nie będzie efektów jojo .

Każdy ma prawo do własnej opinni i wypowiedzi , ja się nie zgadzam z Tobą tak jak i inne osoby
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora