Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Korepetycje. Kłopotliwe sytuacje z uczniami, rodzicami, stawki za lekcje - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 13:40   #24
earring
Raczkowanie
 
Avatar earring
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 467
GG do earring
Dot.: Chcę udzielać korepetycji. Jak zacząć?

Chciałabym odnowić wątek
SleepingBeuty i jak Ci wyszło z korepetycjami? Znalazłaś uczniów, jak wrażenia? Jak sobie poradziłaś?

Też pomyślałam o udzielaniu korepetycji. Tydzień temu poumieszczałam wiele ogłoszeń. I dostałam odpowiedzi
Pierwsza odpowiedź była już w poniedziałek. Miałam przygotowywać w piątki (czyli dziś )ucznia do egzaminu gimnazjalnego z biologii i chemii, niestety jego tata zadzwoonił w środę i odwołał, bo syn ma za mało czasu na kolejne korki. Na początku było mi smutno, bo już przygotowałam zajęcia, ale potem pomyślałam, że może to dobrze. Jego tata mówił o różnych naprawdę wielu korkach, więc pewnie nie był to "lotny" uczeń, a na pierwszy ogień nie wiem czy dałabym radę.
Wczoraj dzwoniła do mnie pani, której dziecko mam przygotować do sprawdzianu szóstoklasisty. Już wynalazłam trochę testów, ćwiczeń, zadań. Macie jakieś szczególne rady na takie lekcje?
Trochę się stresuję, bo to będą moje pierwsze korepetycje. Już w poniedziałek 1,5 godz., więc całe Walentynki mam już oficjalnie nieromantycznie zajęte :P
__________________
L A T O
earring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując