Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 21:26   #1152
s_biela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
O to serum chodzi? http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html
I ono wystarczy, czy trzeba je jeszcze jakoś przygotować, zmieszczać z czymś?
I ile u nich za wysyłkę, bo nie widzę

A Sorayka mnie zainteresowała, bo zastanawiam sie między nią, a Bielendą jaką masz cerę, oprócz tego, że suchą?
Ja mam normalną w kierunku suchej. Ziajka mnie zdecydowanie nie nawilża.
Idealnie nawilżał mnie olejek Clarinsa Huile Lotus (tak, wiem, że tłustej skóry, ale mi też służył ), trochę gorzej Garnier bardzo sucha skóra z olejkami z owoców (delikatne zapychanie, no ale nieduże), obecnie Avon na dzień i na noc - nie zapycha, nawilżenie ok, ale przydałoby się więcej.
Masz skłonności do zapychania?
Zimna tonacja by mi nie przeszkadzała, ja ogólnie jestem typem zimnym mieszanym (zdaje się lato-zima)

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi
tak to jest to serum. tu masz instrukcję wykonania (trzeba je zmieszać samemu -wtedy masz pewność że jest świerze, ma to co trzeba i nie ma tego czego mieć nie musi )
wysyłka to koszt 11 zł

a co to znaczy jaką mam cerę?? znaczy co jeszcze chcesz wiedzieć? mam tendencję do rumienia, szczególnie przy ostrym mrozie. Zadnej tendencji do zapychania. Nawilża mnie dobrze oliwka HIPP, masło ekstra, smalec (żartuje przecież ale kiedyś z braku laku po jakiejś szlonej imprezie zdało egzamin -przyznaję się )
Karnacja bardzo jasna. Po sorayi nie widzę ani bielenia, alni zmiany kolorytu, tylko mój mąż coś się doszukał, więc w ramach uczciwości piszę...
s_biela jest offline Zgłoś do moderatora