Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-14, 17:09   #369
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
dziewcyznki prosze doradzcie jaką wodę dać aby uzyskać ten kolor:
- Majirel 9 bardzo jasny blond (z tych podstawowych) http://fryzhurt.eu/allegro/loreal%20...PODSTAWOWE.jpg
na moich włosiętach(w załączniku) (Najbardziej rzeczywisty kolor na zdjęciu 1)?


i czy w ogóle nie mam za ciemnych włosów żeby wyszedł mi tkai jasny kolor?
Co myślicie?



A dążę do takiego kolorku jak na zdjęicu 4 Dobry więc kolor farby wybrałam?
Słuchaj, ja widziałam paletę Majirela na żywo i powiem Ci, że te kolory zupełnie inaczej wyglądają niż tutaj, w necie, naprawdę! I powiem Ci, że:
1) wybrałaś niewłaściwy kolor, bo 9 to kolor zupełnie podstawowy przeznaczony do mieszania z innymi kolorami, to taka jakby baza, rozumiesz?
2) dopiero 9.0 daje naturalny, neutralny blond, ale nie jest on jasny jak sugeruje nazwa (bardzo jasny blond naturalny głęboki) - na włosach mojej koleżanki jasnej blondynki wyszedł jak naprawdę naturalny, taki pół-jasny, pół-średni blond -> ja też chcę zrobić teraz tym odcieniem, ale nie wiem, czy na moich popielatych włosach uzyskam taki efekt jak ona - ale zaryzykuję i już zamówiłam sobie ten kolorek, a może któraś z Was wie?
3) żeby uzyskać taki kolor jak na ostatnim Twoim foto to chyba potrzebna będzie farba na poziomie 10 lub nawet 11 i do tego woda 9% - ale nie gwarantuję, że Ci to wyjdzie, bo moja znajoma miała takie włosy jak Ty i wyszły jej lekko pszenne a trzymała na głowie jakieś 50 minut, a druga koleżanka miała bardzo miedziano-kasztanowate włosy i od razu zrobiła sobie zwykłym sklepowym Garnier Nutrisse /w takim zielonym pudełku/ nr 111 i już miała identyczne włosy jak ta laska na tej fotce, ale też trzymała ok. 45 minut.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-04-21 o 16:35
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując