Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-07, 18:09   #2186
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Pojecia nie mam. Ani alfa, ani londa nie daly rady. Kolor wychodzi cieplo i o jakies 1,5-2 tony ciemniej niz na palecie.
Katja, moze po prostu bardzo krytycznie patrzysz na swoje wlosy. Jak sie ma wlsy ciemny blond to ciezko uzyskac biel, a moze wlasnie bieli oczekujesz. Bieli raczej nie uzysksz na takich wlosach nawet z woda 12. Przynajmniej za pierwszym razem.

Nastepnym razem powtorz zabieg i przeciagnich te farbe po calosci. Kolor chwyci jasniej i wtedy jedyny cieplejszy akcent bedziesz miec na odrostoach, ale je smarujesz z marginesem 3 cm i sie szybko wyrownaja.

Wlasnie wrocilam od fryzjera z najdroszego salonu w miesci (koszt ciecia to 400 zl u wlasciciela, a u pracownika to 250 - takie ceny u mnie na 'gorze'). Chlopak powiedzial, ze mam piekny kolor i zebym zostala przy farbie, ktorej uzywam, bo takich wlosow malowanych w domu nigdy nie widzial A ja myslalam, ze wlosy cieple, albo nierowne. I potwierdzil, ze wlosy czesto ie wychodza chlodno za pierwszym farbowaniem i dopiero kolejne po miesiacu rusza sprawe na dobre
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując