Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-13, 12:51   #2216
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Mrs Mysza Pokaż wiadomość
A ja nadal nie wiem, jakim typem jestem. Niby robiłam kilka podejść do przymiarek, ale chyba jeszcze nie wyłapałam tego momentu, w którym wyglądam najlepiej. Takie mam odczucia, że niby przykładam te kolory, niby w teorii wiem jak to powinno działać ale w praktyce nie widzę tych efektów.

Za to pochwalę się - umieszałam sobie dziś podkład mineralny i chyba wreszcie wyszedł mi sensowny odcień. Wpis na blogu Wampierz na temat podkładów mineralnych mnie uświadomił . Już wiem, co robiłam wcześniej źle i dlaczego podkład wydawał się jakby zbyt szarawy.
Wychodzi mi, że nie jestem aż taka chłodna jak sądziłam, bo mój podkład w ogole nie potrzebuje niebieskiego pigmentu - wystarczy baza oliwkowa, żółta i zielona.
Gratulacje oj, nie martw sie, my też ciągle się wahamy, to nie tak, że jesteśmy na 100% pewne typu, bo często pasuje nam wiele kolorów z innych palet (u mnie nawet Light Summer)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora