Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-29, 19:19   #221
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez MyFlava Pokaż wiadomość
Chciałabym opisać Wam moją pielęgnację włosów. Otóż robię co mogę, ale jednak moje włosy nie są w takiej kondycji jakiej bym chciała. Mam włosy delikatne, cienkie, suche, zniszczone, ale i przetłuszczone zarazem, muszę je myć codziennie. Włosy myje szamponem Ziaji lawendowym do włosów przetłuszczających się, muszę przyznać że trochę zahamowała łojotok, jednak skołtuniła mi włosy, tak że nie dało się ich rozczesać bez bólu. Zakupiłam maskę AZ Mediki do zniszczonych i suchych włosów i użyłam narazie raz. Uważam że moje włosy są bez życia, gdy je zepnę to wydają się oklapnięte ale przy tym się puszą. Gdy zdejmę gumkę to się odkształcają i nie mogę ich później okiełznać. W dodatku mam grzywkę i to jest dopiero masakra. Tu mam jeszcze cieńsze włosy i jest strasznie przyklapnięta....
Od ok. tygodnia zaczęłam przyjmować Skrzypowitę. Cóż jeszcze mogę zrobić? Możecie mi polecić jakieś szampony? Wiem że recenzje są na KWC, przeglądałam ale nie wiem nawet w jakiej kategorii szukać...
Piszesz, że robisz co możesz a tak naprawdę robisz niewiele. Jeden szampon, odżywka (której użyłaś raz) i Skrzypowita (przyjmowana od tygodnia). Powinnaś zainwestować w więcej kosmetyków, zacząć używać olei np. kokosowy, rycynowy, oliwa z oliwek itp. Do wyboru do koloru. Częściej stosować odżywki np. Alterra morela&pszenica, Isana Babassu. Polecam też maski np. Stapiz Sleek Line, Biovax. Poza tym w pielęgnacji włosów potrzebna jest systematyczność i także cierpliwość bo na efekty czasem trzeba poczekać. Twoje włosy po tygodniu czy dwóch nie będą wyglądały jak włosy dziewczyn, które dbają o nie latami.
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora